fbpx
banner

Masz wrażenie, że coś nie do końca układa się tak jak powinno. Twoje relacje z bliskimi nie są tak dobre jak mogły by być ? 

W natłoku dnia codziennego zapominamy o naszym zdrowiu. Prowadzi to do zmęczenia, większego stresu i pogorszenia relacji z osobami nam bliskimi. Nie musi jednak tak być. Możesz zmienić swój świat i stać się szczęśliwszą osobą.  Postaw na terapię, która skoncentrowana jest na rozwiązaniach zamiast na tym by trwać latami i nic nie zmieniać.

Co zrobić by było lepiej:

Napisz lub zadzwoń

Krótka rozmowa telefoniczna pozwoli nam poznać podstawę problemu

Umówimy się na pierwszą wizytę

Wybierzemy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Ustalimy kierunek terapi

Poznajmy się lepiej by znaleźć najlepsze rozwiązania.

Terapia i wyleczenie

Wspólnie rozwiążemy Twoje problemy raz na zawsze.

Przyjmuje również w weekendy

Zaufanie to podstawa - zobacz opinie.

Beata
Beata
Czytaj więcej
Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów, z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii, pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.
maciek25m
maciek25m
Czytaj więcej
Pierwszy raz wizyta u tego typu specjalisty. Pan Łukasz zrobił bardzo dobre wrażenie. Podczas wizyty robił notatki i starał się jak najlepiej wybadać mój problem. Na pewno przyjdę na kolejną wizytę kontynuując terapię. Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejście, fachowa i miła obsługa.
Aleksandra Krystek
Aleksandra Krystek
Czytaj więcej
Pan Łukasz to sympatyczny, otwarty i kompetentny terapeuta. Zaangażowany, chętny do pomocy i na pewno godny zaufania. Na pierwszej wizycie czekała na mnie szklanka wody, wygodny fotel i przyjemna atmosfera :)) Można mu zaufać. Serdecznie polecam Pana Łukasza.
Poprzedni
Następny

Chcę Ci pomóc

Od 4 lat prowadzę terapie w nurcie Skoncentrowanej na Rozwiązaniach pomagając niezliczonym osobą w radzeniu sobie z problemami. Stale się rozwijam by być świadomym najnowszych możliwości zachowując przy tym maksymalnie empatyczne podejście do każdej osoby.

Wykształcenie:

  • 2016 r. specjalistyczne szkolenie terapii w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
  • Staż w Ośrodku rehabilitacji psychiatrycznej w Katowicach
  • Współpracowałem z placówką opieki pielęgniarskiej gdzie zajmowałem się grupą wsparcia dla osób w podeszłym wieku
  • 2015 r. ukończona szkoła mediacji

Porozmawiajmy on-line lub w gabinecie

Gabinet czynny od poniedziałku do niedzieli 10:00-21:00
Katowice ul. Krasińskiego 29

+48 690-967-740

lukasz.m.rogucki@gmail.com

Zapraszam również do kontaktu SMS

lub

Sesje można odwołać bezpłatnie 24 h przed dniem sesji. W dniu sesji odwołanie oznacza, że sesja jest zarezerwowana i płatna, nawet jeśli pacjent nie pojawia się w gabinecie.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, rozmowa telefoniczna ma na celu zapoznanie się i sprawdzenie czy i jaka terapia będzie najlepsza. Dlatego zawsze zachęcam do niej, bo możemy wtedy poznać gdzie leży problem.

Ponieważ lubię bezpośredni kontakt sugeruje zadzwonić lub napisać SMS. Jeśli nie odbieram lub nie odpisuje to na pewno to zrobie w pierwszej wolnej chwili.

Mocno stawiam na bliską relacje z pacjentami dlatego zawsze prowadzonej przeze mnie osobie daje możliwość szybkiego kontaktu telefonicznego.

Masz inne pytania? Porozmaiajmy przez: