fbpx

Opinie

Poszukując psychoterapeuty dla syna z niepełnosprawnością trafiłam na Pana Łukasza Roguckiego.
Każdy rodzic chce dla swego dziecka tego co najlepsze i uważam, że wybór Pana Łukasza jest takim oto wyborem, trafnym w 100 procentach – takim, którego mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.
Pan Łukasz poznając naszą niezwykle trudną sytuację okazuje wiele troski, jest bardzo zaangażowany szukając wszelkich możliwości poprawy sytuacji. Jest miły, spokojny, cierpliwy i niezwykle empatyczny. Syn czuje jego wsparcie a po każdym spotkaniu jego samopoczucie jest lepsze. To człowiek godny zaufania, którego z serca polecam.

Ewelina Es

Łukasz pomógł mi przejść przez kryzys w moim życiu i pomógł mi zobaczyć, jak mogę uniknąć niektórych sytuacji i pomóc sobie. Czułam się bardzo komfortowo w czasie terapii.
Słucha uważnie problemów i powoduje, że samopoczucie po terapii jest dużo lepsze.
Serdecznie polecam.

Z.K.

Gorąco polecam Pana Łukasza Roguckiego , bardzo pomógł nastolatce w naszej rodzinie. Jest terapeutą z ogromną wiedzą , doświadczeniem, ma wspaniałe podejście do pacjenta. Charakteryzuje go profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i troska o dobro pacjenta.
Jeśli szukasz terapeuty to wizyta u Pana Łukasza jest doskonałą decyzją.

Agata Dobis

Cieszę się, że trafiłam na takiego terapeutę jak Łukasz. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i pomoże rozwiązać wszystkie problemy jakie napotkałam w życiu. Widać, że właściwy człowiek na właściwym miejscu ?

Gosia Gajda

Bardzo Polecam Pana Łukasza.Z Mężem trafiliśmy parę miesięcy temu, szukaliśmy długo i trafiliśmy właśnie do Pana Łukasza.Bardzo Miły,Sympatyczny, Spokojny, umie wytłumaczyć jaki człowiek ma problem. Dzięki Panu Łukaszowi w Naszym Małżeństwie zaczęło się Poprawiać.Bardzo Polecam ?

MsIsabelle28

Pan Łukasz jest bardzo empatycznym terapeutą, dokładnie słucha, zadaje dogłębne pytania, które czasem nie są proste, ale pozwalają poznać przyczynę problemów i je przepracować. Gorąco polecam, gdyż już po kilku spotkaniach moje życie diametralnie się zmieniło, choć wymagało to ciężkiej pracy. Potrafi znaleźć dobry termin, dość szybko i jest bardzo elastyczny.
Gabinet ładny, ciepły, zachęcający do rozmów.

Piotr J

Bardzo polecam Pana Łukasza. Na początku zanim zadecydowałam się na terapię, bardzo się wahałam. Nie byłam przekonana, czy to w ogóle jest dobry pomysł, czy mi to pomoże. Jednak już od pierwszej wizyty u Pana Łukasza wiem, że to była dobra decyzja. Pan Łukasz jest bardzo ciepłym i miłym człowiekiem. Do każdego problemu podchodzi na świeżo. Atmosfera podczas spotkań jest bardzo przyjazna. Idę tam bez stresu i obawy.

Agata Pari

Serdecznie polecam terapię u Pana Łukasza . Niezwykle kompetentny człowiek , skupiony w 100% na pacjencie . Trafiłem do Pana Łukasza w czasie życiowego kryzysu , jednakże jego kompetencje potrafiły nie tylko podbudowywać mnie w gorszym czasie , ale również w momentach które były dla mnie ważne i przynosiły mi wiele radości i szczęścia , które wywróciły mi życie w sam pozytywny sposób . Polecam w 100% .

Łukasz Hackiewicz

Pana Łukasza cechuje wyjątkowe podejście do pacjenta, odczuwalna empatia i chęć pomocy.
Mogę tylko polecić go komuś, kto zastanawia się nad rozpoczęciem terapii.

Call Me Pie

P. Łukasz pomógł mi się „pozbierać” po bolesnej stracie w moim życiu.
Rady jakie daję p.Łukasz
są na wagę złota.
Zawsze wysłucha, doradzi.
Gabinet bardzo przytulny.

Sebastian Chrusciel

Profesjonalne podejścia do pacjenta , doskonałe zaangażowanie . Bardzo sympatyczny . Bardzo polecam .

Tamerlan Shykhalizade

Bardzo dobry psychoterapeuta. W jego towarzystwie można swobodnie się czuć i rozmawiać. Zawsze pamięta o czym rozmawialiśmy na ostatniej sesji. To są moje początki ale wierzę że on naprawdę pomoże.

Tatiana Wójcik

Pan Łukasz jest osobą, do której warto zwrócić się o pomoc. Pomógł mi na nowo stanąć na nogi gdy myślałam, że nie ma wyjścia z mojej sytuacji. Cierpliwy, pogodny, ciepły i troskliwy. Nie oceniający. Pełna dyskrecja. Prowadzenie psychoterapii nie jest jedynie Jego pracą a powołaniem, któremu w pełni się oddaje. Rozmawiając z Panem Łukaszem wiesz, że cię na prawdę słucha i rozumie. Łatwość z jaką przychodzi poruszanie z nim tematów trudnych burzy barierę wstydu i zakłopotania. Planując pierwszą wizytę nie byłam przekonana nawet do formy terapii, ufałam zdaniu koleżanki polecającej Pana Łukasza. Już na pierwszej sesji złapaliśmy wspólny „Flow” i potrafiłam się otworzyć. Jedyne czego żałuję to to, że nie trafiłam do niego wcześniej. Myślę, że łatwiej byłoby mi stawiać czoła problemom na bieżąco niż czekać aż się nawarstwią

Agata NK

Do doktora trafiłam z chęcią podjęcia terapii małżeńskiej, jednak mąż nie podjął terapii ,ponieważ uważał, że on takowej terapii nie potrzebuje, ciągłe awantury o psychopatyczne sprzątanie bardzo odbiły się na moim małżeństwie i moim zdrowiu psychicznym, terapia bardzo mi pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów, polecam Pana Łukasza Roguckiego z czystym sumieniem.

Katarzyna Kuziorowicz

Do P. Łukasza trafiłam po bardzo bolesnym dla mnie rozstaniu. Zastanawiałam się jaką formę terapii zacząć i TSR wydał się najbardziej odpowiedni. Był to dla mnie strzał w 10, ponieważ w bardzo krótkim czasie zrobiłam bardzo duży postęp i udało mi się z tego 'wyjść’ zdecydowanie lepiej niż przypuszczałam. W połączeniu z lekiem przepisanym przez lekarza psychiatrę udało mi się osiągnąć więcej niż przez ostatnie 10 lat. Dzieki podejściu, empatii i umiejętnemu zadawaniu pytań przez P. Łukasza z zakompleksionej, skrzywdzonej kobiety, która myślała, że straciła miłość i sens życia stałam się pewną siebie, bardziej sprawczą i świadomą osobą. Dzięki temu, że uwierzyłam w to, że jestem wartościową, piękną kobietą poprawiły się moje relacje z bliskimi, przyjaciółmi, poznałam cudownego człowieka z którym planuję przyszłość. Najbardziej jednak doceniam fakt, ze najbardziej poprawiła się moja relacja ze sobą. Zaczęłam inaczej patrzeć na swoją pracę, czas wolny, poprawiła się moja systematyczność w treningach. Zmieniłam się wizualnie na korzyść, jestem bardziej swiadoma swojego ciała i bardziej je lubię co było dla mnie dużym problemem.. Moje życie wywróciło się do góry nogami i jestem przekonana, ze nie udałoby się to gdyby nie pomoc P. Łukasza. Co więcej moją przemianę widzę nie tylko ja, ale także każda osoba, z którą mam kontakt. We współpracy z P. Łukaszem Bardzo doceniam również możliwość kontaktu 'poza sesjami’, choć w tym momencie nie jest to już konieczne i nasze spotkania są też już rzadsze. Jest to osoba przy której czuję się bardzo swobodnie i nie mam obaw zwierzajac się ze swoich najbardziej intymnych sekretów i bolączek. Jeżeli ktoś szuka terapeuty i pomocy, która w szybkim czasie ma przynieść rezultat to z pewnością terapia u Pana Łukasza będzie dobrym pomysłem.

DP BP

Serdecznie polecam! fachowe podejście do pacjenta, przytulny gabinet oraz atmosfera. Bardzo dba o pacjenta podczas leczenia

Maciek Witkowski

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak i niezmiernie zadowolona, że trafiliśmy do Pana Łukasza. Był to strzał w 10 ! Pozytywny człowiek z ogromną wiedzą, potrafiący „zlokalizować” problem i pracować nad nim, aż do osiągnięcia pozytywnego rezultatu, gdzie w tych czasach rzadko się zdarza o tak profesjonalne podejście do tematu. Pan Łukasz nie tylko pomaga ale potrafi nadać kierunek działania, gdzie terapia w takim momencie ma większą moc. Jak dla mnie 5 gwiazdek bez zawahania. POLECAM!!!

Selena Lannes

Pan Łukasz Rogucki wzbudza duże zaufanie od pierwszego spotkania. Jest świetnym terapeutą, ktoś kto bardzo pomógł nam przejść przez trudny okres w naszym życiu, nie było łatwo, nawet czasem bolało ale najważniejsze to odnaleźć źródło problemu. Kompetentny, ciepły, profesjonalny z poczuciem humoru przez co sesję sprawiały, iż czuliśmy się bardzo dobrze. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!

Łukasz Zachariasz

Do pana Łukasza trafiłam, gdy byłam na największym życiowym zakręcie, był to pierwszy tego rodzaju specjalista. Od pierwszego spotkania, czułam się bardzo swobodnie. Minął niecały rok i muszę powiedzieć, ze pan Łukasz pomógł mi w najcięższych emocjonalnie dla mnie decyzjach, które niezaprzeczalnie odmieniły moje życie – oczywiście na lepsze! Teraz po spotkaniach u Pana Łukasza zupełnie odmieniłam sposób patrzenia na życie i co najważniejsze pomógł mi odbudować swoją zachwianą wartość! polecam z całego serca

Katarzyna

Polecam Pana Łukasza. Nie mam doświadczenia w uczestniczeniu w terapiach i wahałem się przyjść, ale dzisiaj wiem, że to był dobry krok. Przyszedłem z dużym rodzinnym problemem i p. Łukasz pomógł mi przez niego przebrnąć. Na spotkaniach czułem się swobodnie i zawsze mogłem liczyć na zrozumienie i pomoc, również przez telefon poza spotkaniami. Kompetentny i profesjonalny człowiek, a spotkania odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze!

Maciek B

Serdecznie polecam! Niezwykle kompetentny, uczciwy, empatyczny i w 150 procentach skupiony na kliencie terapeuta. Godny najwyższego zaufania, szukający wszelakich możliwości i sposobności poprawy mojej sytuacji. Niezwykle baczny obserwator, Jego spostrzeżenia trafiają w punkt! Pozdrawiam ciepło i wszystkiego dobrego!

Barbara Kot-Szymańska

Pierwsza wizytę u pana Łukasza odbyłem jakoś w sierpniu zeszłego roku. Szczerze mogę powiedzieć, że pomógł mi wyjść ze swojego dołku z problemami ? profesjonalne podejście, pan Łukasz jest elastyczny co do godzin wizyt i bardzo wyrozumiały. Mogę z całego serca polecić!

Szymon O.

„Przygodę” z Panem Łukaszem zacząłem kilka miesięcy temu, i dzięki temu poczułem pozytywna zmianę w życiu. Każda sesja daje do myślenia i dodaje dużo energii oraz motywacji. Ciesze się, ze w nagłych przypadkach moge napisac lub zadzwonic, i otrzymać potrzebna pomoc. Jak najbardziej polecam.

W.B.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nie tylko profesjonalista, ale i człowiek o wielkiej wrażliwości i ogromnych pokładach empatii. Pan Rogucki bardzo angażuje się w pacjenta, tworzy swobodną atmosferę sprzyjającą zabudowaniu wzajemnego zaufania.

Karolina W.

Do Pana Łukasza trafiłam ponad pół roku temu, będąc wtedy w naprawdę kiepskiej kondycji. Mimo obaw, jakie towarzyszą pierwszej wizycie szybko okazało się, że nie ma czym się stresować. Pan Łukasz cierpliwie słucha, nie ocenia, doradza, nie narzuca jednak swoich rozwiązań. Dla mnie ogromny plus za poczucie humoru, swobodę języka przy rozmowie (czasem nie da się inaczej opisać swoich przeżyć!). Bardziej czuję się jakbym rozmawiała z przyjacielem. Polecam z całego serca!

E.S.

Z Panem Łukaszem znam się od pół roku. Jego praca ze mną rozpoczęła się od poważnego kryzysu, który zainicjował moją niedyspozycję psychiczną. Po kilku miesiącach jestem w znacznie lepszym stanie. Pomoc Pana Łukasza była tu na pewno jednym z elementów kluczowych w moim powrocie do dyspozycji. Pracujemy dalej. Nie mam powodów, by źle oceniać naszą relację terapeutyczną. Dać szansę Panu Łukaszowi, to oddać się w dobre, sprawdzone ręce.

G.P.

Bardzo rzadko pisze opinie w internecie jednak czuje ze warto się podzielić moim doświadczeniem z nadzieja ze ktoś w potrzebie (tak jak ja byłam) na tym skorzysta. Pan Łukasz jest bardzo dobrym specjalista, wnikliwy, dokładny oraz trafiający w sedno. Dla pacjenta bardzo oddany i ciepły. Trafiłam do Pana Łukasza kilka miesięcy temu z depresja oraz napadami lękowymi z którymi sobie nie radziłam. Mogę śmiało w tym momencie powiedzieć ze jestem inna osoba. Dzieki wspólnej ciężkiej pracy oraz ogromnemu zaangażowaniu Pana Łukasza czuje ogromna poprawę ciala i ducha. Szczerze polecam.

A.S.

Pan Łukasz jest bardzo profesjonalny i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Przed swoją pierwszą wizytą byłem pełen obaw, ponieważ na co dzień jestem osobą, która nie lubi mówić o swoich uczuciach. Byłem niezwykle zaskoczony, gdy podczas tej wizyty nie mogłem przestać mówić. Pan Łukasz swoją umiejętnością słuchania oraz zadawania właściwych pytań pomógł mi zrozumieć co jest przyczyną moich problemów.

Paul Smith

Jeżeli czytasz tę opinię to bez wątpienia jesteś w sytuacji, w takiej jak ja byłem kilka miesięcy temu. Szukasz pomocy bo nie możesz już sobie poradzić z problemami z jakimi się zmierzasz każdego dnia. Czujesz, że Twoi bliscy zawodzą, a to od nich najbardziej oczekiwałeś/-aś wsparcia, zainteresowania i pomocy… znam, rozumiem, sam tego niestety doświadczyłem. Jeżeli chociaż jedna osoba po przeczytaniu mojej opinii, zdecyduje się na działania zmierzające do odzyskania pełni swojego życia to będę bardzo szczęśliwy 🙂 Już na pierwszej wizycie Łukasz wzbudził we mnie zaufanie i pewność, że jestem w dobrych rękach. Od razu poczułem, że dzięki terapii mogę poczuć się lepiej i odzyskać kontrolę nad moim życiem. Łukasz ma wyjątkowo rozwinięte umiejętności interpersonalne, potrafi okazać empatię i ciepło. Wkłada mnóstwo serca w swoją pracę, liczy się dla niego przede wszystkim człowiek a nie pieniądz, cierpliwie słucha, nie ocenia. Jest otwarty i wrażliwy na moje doświadczenia. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć na czym polegają i z czego wynikają symptomy, z którymi się zmagam. Sesje są dla mnie jak spotkanie z przyjacielem – przyjacielem, który mnie rozumie i wspiera. Od samego początku jesteśmy na ty. Pozytywna atmosfera jaką Łukasz potrafi wytworzyć w swoim gabinecie daje poczucie swobody. Rozsiadam się tak, jak jest mi wygodnie, przekleństwa jakie zdarza mi się czasami wypowiedzieć, żeby rozładować napięcie też są w pełni przez niego rozumiane i akceptowane. Dużym plusem jest możliwość umówienia sesji 7 dni w dni w tygodniu, nawet w godzinach wieczornych. A jeżeli mam jakiś problem, gorszy dzień lub po prostu potrzebę pogadania, zawsze mogę do niego zadzwonić, napisać. Po kilku miesiącach terapii czuję znaczą poprawę. Z każdej sesji wychodzę z nową dawką pozytywnej energii i motywacji, którą wykorzystuję do realizacji założonych działań w kolejnym tygodniu. I tak tydzień po tygodniu, małymi krokami zmierzam do wyznaczonego celu. Do odzyskania kontroli nad moim życiem i bycia szczęśliwym.

Łukasz DZIĘKI za pomoc 🙂 Działamy dalej…

M F

Do P. Łukasza trafiłam po bardzo bolesnym dla mnie rozstaniu. Zastanawiałam się jaką formę terapii zacząć i TSR wydał się najbardziej odpowiedni. Był to dla mnie strzał w 10, ponieważ w bardzo krótkim czasie zrobiłam bardzo duży postęp i udało mi się z tego 'wyjść’ zdecydowanie lepiej niż przypuszczałam. W połączeniu z lekiem przepisanym przez lekarza psychiatrę udało mi się osiągnąć więcej niż przez ostatnie 10 lat. Dzieki podejściu, empatii i umiejętnemu zadawaniu pytań przez P. Łukasza z zakompleksionej, skrzywdzonej kobiety, która myślała, że straciła miłość i sens życia stałam się pewną siebie, bardziej sprawczą i świadomą osobą. Dzięki temu, że uwierzyłam w to, że jestem wartościową, piękną kobietą poprawiły się moje relacje z bliskimi, przyjaciółmi, poznałam cudownego człowieka z którym planuję przyszłość. Najbardziej jednak doceniam fakt, ze najbardziej poprawiła się moja relacja ze sobą. Zaczęłam inaczej patrzeć na swoją pracę, czas wolny, poprawiła się moja systematyczność w treningach. Zmieniłam się wizualnie na korzyść, jestem bardziej swiadoma swojego ciała i bardziej je lubię co było dla mnie dużym problemem.. Moje życie wywróciło się do góry nogami i jestem przekonana, ze nie udałoby się to gdyby nie pomoc P. Łukasza. Co więcej moją przemianę widzę nie tylko ja, ale także każda osoba, z którą mam kontakt. We współpracy z P. Łukaszem Bardzo doceniam również możliwość kontaktu 'poza sesjami’, choć w tym momencie nie jest to już konieczne i nasze spotkania są też już rzadsze. Jest to osoba przy której czuję się bardzo swobodnie i nie mam obaw zwierzajac się ze swoich najbardziej intymnych sekretów i bolączek. Jeżeli ktoś szuka terapeuty i pomocy, która w szybkim czasie ma przynieść rezultat to z pewnością terapia u Pana Łukasza będzie dobrym pomysłem.

DP BP

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Łukasza i mogę powiedzieć, że jest terapeutą który wykazuje się bardzo dużym zainteresowaniem , wnikliwie podchodzi do problemów , zdecydowanie szybko pokazuje rozwiązania i jest bardzo otwarty. Polecam !

Basia

Pan Łukasz jest wspaniałym specjalistą , z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta oraz ogromnym oddaniem. Zdecydowanie polecam tego psychoterapeutę.

Ania

Terapeuta bardzo kompetentny o dużej wiedzy i doświadczenia co czuć od początku wizyty. Bardzo zaangażowany w proces terapeutyczny. Dziękuje za czas, miła atmosferę i zrozumienie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Łukaszem.

Teresa

Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów , z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii , pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.

Beata

Mocno polecam Pana Łukasza. Zawsze profesjonalnie i jednocześnie z dużą dozą empatii podchodzi do każdej wizyty. Uważnie sucha i obserwuje oraz daje celne rady. Wprowadza pozytywną atmosferę pełną zrozumienia, zaufania a także bezpieczeństwa.

HUSKY

Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów, z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii, pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.

Beata

Pan Łukasz to sympatyczny, otwarty i kompetentny terapeuta. Zaangażowany, chętny do pomocy i na pewno godny zaufania. Na pierwszej wizycie czekała na mnie szklanka wody, wygodny fotel i przyjemna atmosfera :)) Można mu zaufać. Serdecznie polecam Pana Łukasza.

Aleksandra Krystek

Pierwszy raz wizyta u tego typu specjalisty. Pan Łukasz zrobił bardzo dobre wrażenie. Podczas wizyty robił notatki i starał się jak najlepiej wybadać mój problem. Na pewno przyjdę na kolejną wizytę kontynuując terapię. Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejście, fachowa i miła obsługa.

maciek25m