fbpx

Opinie

Pierwsza wizytę u pana Łukasza odbyłem jakoś w sierpniu zeszłego roku. Szczerze mogę powiedzieć, że pomógł mi wyjść ze swojego dołku z problemami ? profesjonalne podejście, pan Łukasz jest elastyczny co do godzin wizyt i bardzo wyrozumiały. Mogę z całego serca polecić!

Szymon O.

„Przygodę” z Panem Łukaszem zacząłem kilka miesięcy temu, i dzięki temu poczułem pozytywna zmianę w życiu. Każda sesja daje do myślenia i dodaje dużo energii oraz motywacji. Ciesze się, ze w nagłych przypadkach moge napisac lub zadzwonic, i otrzymać potrzebna pomoc. Jak najbardziej polecam.

W.B.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nie tylko profesjonalista, ale i człowiek o wielkiej wrażliwości i ogromnych pokładach empatii. Pan Rogucki bardzo angażuje się w pacjenta, tworzy swobodną atmosferę sprzyjającą zabudowaniu wzajemnego zaufania.

Karolina W.

Do Pana Łukasza trafiłam ponad pół roku temu, będąc wtedy w naprawdę kiepskiej kondycji. Mimo obaw, jakie towarzyszą pierwszej wizycie szybko okazało się, że nie ma czym się stresować. Pan Łukasz cierpliwie słucha, nie ocenia, doradza, nie narzuca jednak swoich rozwiązań. Dla mnie ogromny plus za poczucie humoru, swobodę języka przy rozmowie (czasem nie da się inaczej opisać swoich przeżyć!). Bardziej czuję się jakbym rozmawiała z przyjacielem. Polecam z całego serca!

E.S.

Z Panem Łukaszem znam się od pół roku. Jego praca ze mną rozpoczęła się od poważnego kryzysu, który zainicjował moją niedyspozycję psychiczną. Po kilku miesiącach jestem w znacznie lepszym stanie. Pomoc Pana Łukasza była tu na pewno jednym z elementów kluczowych w moim powrocie do dyspozycji. Pracujemy dalej. Nie mam powodów, by źle oceniać naszą relację terapeutyczną. Dać szansę Panu Łukaszowi, to oddać się w dobre, sprawdzone ręce.

G.P.

Bardzo rzadko pisze opinie w internecie jednak czuje ze warto się podzielić moim doświadczeniem z nadzieja ze ktoś w potrzebie (tak jak ja byłam) na tym skorzysta. Pan Łukasz jest bardzo dobrym specjalista, wnikliwy, dokładny oraz trafiający w sedno. Dla pacjenta bardzo oddany i ciepły. Trafiłam do Pana Łukasza kilka miesięcy temu z depresja oraz napadami lękowymi z którymi sobie nie radziłam. Mogę śmiało w tym momencie powiedzieć ze jestem inna osoba. Dzieki wspólnej ciężkiej pracy oraz ogromnemu zaangażowaniu Pana Łukasza czuje ogromna poprawę ciala i ducha. Szczerze polecam.

A.S.

Pan Łukasz jest bardzo profesjonalny i rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Przed swoją pierwszą wizytą byłem pełen obaw, ponieważ na co dzień jestem osobą, która nie lubi mówić o swoich uczuciach. Byłem niezwykle zaskoczony, gdy podczas tej wizyty nie mogłem przestać mówić. Pan Łukasz swoją umiejętnością słuchania oraz zadawania właściwych pytań pomógł mi zrozumieć co jest przyczyną moich problemów.

Paul Smith

Jeżeli czytasz tę opinię to bez wątpienia jesteś w sytuacji, w takiej jak ja byłem kilka miesięcy temu. Szukasz pomocy bo nie możesz już sobie poradzić z problemami z jakimi się zmierzasz każdego dnia. Czujesz, że Twoi bliscy zawodzą, a to od nich najbardziej oczekiwałeś/-aś wsparcia, zainteresowania i pomocy… znam, rozumiem, sam tego niestety doświadczyłem. Jeżeli chociaż jedna osoba po przeczytaniu mojej opinii, zdecyduje się na działania zmierzające do odzyskania pełni swojego życia to będę bardzo szczęśliwy 🙂 Już na pierwszej wizycie Łukasz wzbudził we mnie zaufanie i pewność, że jestem w dobrych rękach. Od razu poczułem, że dzięki terapii mogę poczuć się lepiej i odzyskać kontrolę nad moim życiem. Łukasz ma wyjątkowo rozwinięte umiejętności interpersonalne, potrafi okazać empatię i ciepło. Wkłada mnóstwo serca w swoją pracę, liczy się dla niego przede wszystkim człowiek a nie pieniądz, cierpliwie słucha, nie ocenia. Jest otwarty i wrażliwy na moje doświadczenia. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć na czym polegają i z czego wynikają symptomy, z którymi się zmagam. Sesje są dla mnie jak spotkanie z przyjacielem – przyjacielem, który mnie rozumie i wspiera. Od samego początku jesteśmy na ty. Pozytywna atmosfera jaką Łukasz potrafi wytworzyć w swoim gabinecie daje poczucie swobody. Rozsiadam się tak, jak jest mi wygodnie, przekleństwa jakie zdarza mi się czasami wypowiedzieć, żeby rozładować napięcie też są w pełni przez niego rozumiane i akceptowane. Dużym plusem jest możliwość umówienia sesji 7 dni w dni w tygodniu, nawet w godzinach wieczornych. A jeżeli mam jakiś problem, gorszy dzień lub po prostu potrzebę pogadania, zawsze mogę do niego zadzwonić, napisać. Po kilku miesiącach terapii czuję znaczą poprawę. Z każdej sesji wychodzę z nową dawką pozytywnej energii i motywacji, którą wykorzystuję do realizacji założonych działań w kolejnym tygodniu. I tak tydzień po tygodniu, małymi krokami zmierzam do wyznaczonego celu. Do odzyskania kontroli nad moim życiem i bycia szczęśliwym.

Łukasz DZIĘKI za pomoc 🙂 Działamy dalej…

M F

Do P. Łukasza trafiłam po bardzo bolesnym dla mnie rozstaniu. Zastanawiałam się jaką formę terapii zacząć i TSR wydał się najbardziej odpowiedni. Był to dla mnie strzał w 10, ponieważ w bardzo krótkim czasie zrobiłam bardzo duży postęp i udało mi się z tego ‚wyjść’ zdecydowanie lepiej niż przypuszczałam. W połączeniu z lekiem przepisanym przez lekarza psychiatrę udało mi się osiągnąć więcej niż przez ostatnie 10 lat. Dzieki podejściu, empatii i umiejętnemu zadawaniu pytań przez P. Łukasza z zakompleksionej, skrzywdzonej kobiety, która myślała, że straciła miłość i sens życia stałam się pewną siebie, bardziej sprawczą i świadomą osobą. Dzięki temu, że uwierzyłam w to, że jestem wartościową, piękną kobietą poprawiły się moje relacje z bliskimi, przyjaciółmi, poznałam cudownego człowieka z którym planuję przyszłość. Najbardziej jednak doceniam fakt, ze najbardziej poprawiła się moja relacja ze sobą. Zaczęłam inaczej patrzeć na swoją pracę, czas wolny, poprawiła się moja systematyczność w treningach. Zmieniłam się wizualnie na korzyść, jestem bardziej swiadoma swojego ciała i bardziej je lubię co było dla mnie dużym problemem.. Moje życie wywróciło się do góry nogami i jestem przekonana, ze nie udałoby się to gdyby nie pomoc P. Łukasza. Co więcej moją przemianę widzę nie tylko ja, ale także każda osoba, z którą mam kontakt. We współpracy z P. Łukaszem Bardzo doceniam również możliwość kontaktu ‚poza sesjami’, choć w tym momencie nie jest to już konieczne i nasze spotkania są też już rzadsze. Jest to osoba przy której czuję się bardzo swobodnie i nie mam obaw zwierzajac się ze swoich najbardziej intymnych sekretów i bolączek. Jeżeli ktoś szuka terapeuty i pomocy, która w szybkim czasie ma przynieść rezultat to z pewnością terapia u Pana Łukasza będzie dobrym pomysłem.

DP BP

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Łukasza i mogę powiedzieć, że jest terapeutą który wykazuje się bardzo dużym zainteresowaniem , wnikliwie podchodzi do problemów , zdecydowanie szybko pokazuje rozwiązania i jest bardzo otwarty. Polecam !

Basia

Pan Łukasz jest wspaniałym specjalistą , z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta oraz ogromnym oddaniem. Zdecydowanie polecam tego psychoterapeutę.

Ania

Terapeuta bardzo kompetentny o dużej wiedzy i doświadczenia co czuć od początku wizyty. Bardzo zaangażowany w proces terapeutyczny. Dziękuje za czas, miła atmosferę i zrozumienie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Łukaszem.

Teresa

Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów , z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii , pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.

Beata

Mocno polecam Pana Łukasza. Zawsze profesjonalnie i jednocześnie z dużą dozą empatii podchodzi do każdej wizyty. Uważnie sucha i obserwuje oraz daje celne rady. Wprowadza pozytywną atmosferę pełną zrozumienia, zaufania a także bezpieczeństwa.

HUSKY

Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów, z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii, pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.

Beata

Pan Łukasz to sympatyczny, otwarty i kompetentny terapeuta. Zaangażowany, chętny do pomocy i na pewno godny zaufania. Na pierwszej wizycie czekała na mnie szklanka wody, wygodny fotel i przyjemna atmosfera :)) Można mu zaufać. Serdecznie polecam Pana Łukasza.

Aleksandra Krystek

Pierwszy raz wizyta u tego typu specjalisty. Pan Łukasz zrobił bardzo dobre wrażenie. Podczas wizyty robił notatki i starał się jak najlepiej wybadać mój problem. Na pewno przyjdę na kolejną wizytę kontynuując terapię. Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejście, fachowa i miła obsługa.

maciek25m