fbpx

Opinie

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Łukasza i mogę powiedzieć, że jest terapeutą który wykazuje się bardzo dużym zainteresowaniem , wnikliwie podchodzi do problemów , zdecydowanie szybko pokazuje rozwiązania i jest bardzo otwarty. Polecam !

Basia

Pan Łukasz jest wspaniałym specjalistą , z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta oraz ogromnym oddaniem. Zdecydowanie polecam tego psychoterapeutę.

Ania

Terapeuta bardzo kompetentny o dużej wiedzy i doświadczenia co czuć od początku wizyty. Bardzo zaangażowany w proces terapeutyczny. Dziękuje za czas, miła atmosferę i zrozumienie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Łukaszem.

Teresa

Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów , z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii , pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.

Beata

Mocno polecam Pana Łukasza. Zawsze profesjonalnie i jednocześnie z dużą dozą empatii podchodzi do każdej wizyty. Uważnie sucha i obserwuje oraz daje celne rady. Wprowadza pozytywną atmosferę pełną zrozumienia, zaufania a także bezpieczeństwa.

HUSKY

Pan Łukasz jest niezwykle empatyczny i zaangażowany. Już od pierwszej wizyty proponuje szereg rozwiązań problemów, z jakimi przychodzimy. Sposób prowadzenia terapii, pozwala szybko nabrać sił, by dążyć do wyznaczonego celu. Atmosfera na sesjach jest pozytywna i swobodna.

Beata

Pan Łukasz to sympatyczny, otwarty i kompetentny terapeuta. Zaangażowany, chętny do pomocy i na pewno godny zaufania. Na pierwszej wizycie czekała na mnie szklanka wody, wygodny fotel i przyjemna atmosfera :)) Można mu zaufać. Serdecznie polecam Pana Łukasza.

Aleksandra Krystek

Pierwszy raz wizyta u tego typu specjalisty. Pan Łukasz zrobił bardzo dobre wrażenie. Podczas wizyty robił notatki i starał się jak najlepiej wybadać mój problem. Na pewno przyjdę na kolejną wizytę kontynuując terapię. Moim zdaniem bardzo profesjonalne podejście, fachowa i miła obsługa.

maciek25m